Özel Günleriniz İçin Eyüp Sultan

Eyüpte İftar İçin Mekanlar
Eyüp Sultanda Mevlüt

Özel Günleriniz İçin Eyüp Sultan

Herkesin hayatında özel günleri vardır. Kimi doğum gününü kutlar kimi nişan ya da nikah günü için farklı mekanlar ve farklı organizasyonlar düzenlemeye çalışır. Eyüp Sultan’da özel günler için farklı mekanlar ve farklı organizasyonlar düzenleme imkanına sahip olursunuz. Sevdiklerinizle beraber değişik organizasyonlar ile özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Eyüp Sultan’da hangi organizasyonları yapabilirsiniz?

  • Nikah organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz
  • Sünnet, nişan, kına gecesi gibi organizasyonlar düzenleyebilirsiniz
  • Doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz
  • Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde konsepte uygun düzenlenen mekanlarda en güzel özel günlerinizi geçirme imkanı bulabilirsiniz.

Eyüp Sultan nikah organizasyonu için çeşitli mekanlar bulunmaktadır. İsterseniz Pierre Loti Tepesi’nde Haliç’e ve denize nazır mekanlarda nikah organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber bu çok özel gününüzü muhteşem Haliç manzarası içinde gerçekleştirebilirsiniz.

İnsanlar için sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi belirli günlerde farklı organizasyonlar düzenleme imkanına sahip olabilirsiniz. Tarihi ve manevi dokusu içinde sevdiklerinizle beraber en özel günlerinizi organize edebilirsiniz.

Manevi ortamında ve muhteşem manzarasında düzenleyeceğiniz bir başka özel gün organizasyonu ise sünnet düğünüdür. Sünnet çağına gelmiş erkek çocukları için öncelikle sünnet elbisesi alınır ve Eyüp Sultan Camii’nde ufak bir tören düzenlenebilir. Ardından aileler, sünnet olacak çocukları için farklı mekanlarda sünnet organizasyonu gerçekleştirebilirler. Hatta Eyüp Sultan’ın ruhani ortamı içinde çocuklar için özel oyunlar düzenlenmektedir. Karagöz oyunu, palyaçolar ya da daha farklı oyun etkinlikleri ile sünnet olan çocuklar daha güzel eğlendirilmektedir.

Öte yandan Eyüp Sultan’da farklı organizasyonlara da imza atabilirsiniz. İş hayatınız için gerekli olan toplantı organizasyonlarınızı Eyüp Sultan’ın tarihi dokusu içinde yer alan Haliç ve deniz manzaralı mekanlarında gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece ofis ortamından kurtularak daha huzurlu ortamlarda iş toplantısı organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkanına ulaşabilirsiniz.

Eyüp Sultan’da gerçekleştirebileceğiniz başka bir organizasyon ise özellikle ev hanımlarının toplanarak kendi aralarında yaptıkları gün organizasyonudur. Bunun için de en güzel ve huzurlu ortamları Eyüp Sultan’da bulabilirsiniz. Tarihin ve maneviyatın iç içe girdiği Eyüp Sultan’da en güzel özel gün organizasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın